SİSTEMLİ HALI YIKAMA FABRİKASI - Gaziantep El Dokuma Halı Yıkama

+Sitene Ekle
 
 

Sistemli Halı Yıkama Gaziantep

 Sistemli Halı Yıkama

Halı Fiyatını Hesaplamak

İçin Tıklayın

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebookta Bizi Bulun  Twitter Adresimizi Ziyaret Edin  Youtube Kanalımızı Ziyaret Edin  Google+ Sayfamızı Ziyaret Edin

El Dokuma Halı YıkamaEl dokuma halıları binbir zahmetle dokunmuş, yoğun emek harcanan el emeği göz nuru halılardır. Bu tür halıların elbette ki değeri diğer halı türlerine göre farklıdır. Yine, aynı suretle, yıkanması da diğer halılar gibi olmamaktadır.

 

Sistemli  Halı Yıkama Fabrikamız, el dokuma halı yıkama işinde tecrübe sahibidir. Firmamızdan destek alarak el dokuma halılarınızı yıkatabilirsiniz.

 

El Dokuması halılarının yıkanmasında ki en büyük sorun yıkama esnasında renklerin birbirine karıştırılmasıdır.

 

Bu tür halıların yıkanması mutlak suretle tek tek yapılmalıdır. El dokuma  halı yıkamada kaba kir ve tozlardan arındırılmış halı ıslatılır ıslatılmaz hiç vakit kaybetmeden fırçalama işlemine geçilir. Fırçalama işlemi sonrası yine hızlı ve seri bir şekilde gelberi ile durulama yapılır.

 

Halı uzun tüylü ise halı şampuanının tüy dip ve hav aralarına nüfuz etmesi için tek yönlü gelberiden önce ileri geri gelberi uygulaması da yapılabilir. Kullanılan şampuanın bu halıların niteliklerine uygun olması da önemlidir.

 

Ayrıca bu tür halıların yıkanmasında halı şampuanı karışımlı suyun içine şampuan ile uyumlu aktif klor atılması parlaklık ve hijyen sağlamada etkilidir. Gelberi ve durulama sonrası hiç vakit kaybetmeden yıkanan halı sıkma işlemine alınır.

 

Sıkma esnasında kullanılan boyanın akma ihtimalinden dolayı yine tek başına sıkılır. Sıkma kazanından alınan halı hemen açılır ve askıya yerleştirilir. Bu halılarının yıkama işlemlerini yapan personellerimiz tecrübeli olduğundan hiç bir problemle karşılaşmamaktayız. Bu halıları temiz yıkamak kadar problemsiz yıkamakta önemlidir.

Sistemli Halı Yıkama  2012 - Tüm Hakları Saklıdır